oferta /
akcesoria

akcesoria

Okna i drzwi to nie wszystko, aby cieszyć się komfortem użytkowania i funkcjonalnością swojego domu. Zobacz pełną ofertę akcesoriów okiennych dostępnych w avante i wybierz te, które są dla ciebie najbardziej odpowiednie. 

okucia

Okucia okienne są elementem, które wpływa na wiele funkcjonalności. W oknach avante montujemy wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości, dopasowane do wymagań i potrzeb użytkowników, np. Roto Designo, czyli zawiasy ukryte montowane są wewnątrz ramy okiennej. Duży kąt otwarcia umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz. Poprowadzona na całym obwodzie skrzydła uszczelka sprawia, że okno bez widocznych zawiasów to redukcja strat energii o ok. 10%.

klamki

Klamki to element, którego design ma spory wpływ na wygląd całego okna czy drzwi. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę klamek w stylach i kolorach dopasowanych do twoich przeszkleń. Oferujemy również rozwiązania z funkcją Secustik, czyli uchwyty wyposażone w mechanizm blokujący obrót klamki oraz z zabezpieczeniem na kluczyk. W naszych oknach i drzwiach montujemy wyłącznie klamki i okucia od renomowanych producentów takich jak Hoppe czy Roto.

nawiewniki

Nawiewniki są to elementy, które doprowadzają do pomieszczenia powietrze z zewnątrz. Odgrywają one niezwykle istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku, przyczyniając się jednocześnie do redukcji nadmiernej wilgotności. 

Nawiewniki higrosterowane – sterowane automatycznie. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia. Czujnikiem sterującym jest taśma poliamidowa, która pod wpływem zmian wilgotności względnej w powietrzu zmienia swoją długość, co powoduje większe, bądź mniejsze otwarcie przepustnicy, a tym samym doprowadzenie większego bądź mniejszego strumienia powietrza do pomieszczenia.

szyby

Szyby są największą powierzchnią okna, dlatego ich izolacyjność ma kluczowe znaczenie zarówno pod względem energooszczędności, jak i komfortu akustycznego, co jest najbardziej istotne w  budynkach, gdzie duże natężenie ruchu samochodowego i generowany hałas w otoczeniu zakłóca spokój użytkownikom.
Zastosowanie specjalnych zespolonych szyb o właściwościach izolacyjnych znacznie podnosi standard budynku. W naszej ofercie dostępne są również szyby laminowane, które stanowią bezpieczną przegrodę, utrudniajacą włamanie poprzez zbicie szyby.

Sprawdź także

okna pvc

Zobacz nowoczesne systemy okienne z pvc lub z pvc z nakładkami aluminiowymi.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza