oferta /
bramy garażowe

bramy garażowe

Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Komfort użytkowania i niezawodność wszystkich mechanicznych i elektrycznych komponentów sprawia, że jest to doskonały wybór, który będzie cię cieszyć przez wiele lat.

dlaczego bramy segmentowe?

Niewątpliwą zaletą zaletą bram segmentowych jest ich konstrukcja oparta na połączonych panelach, które podczas otwierania płynnie składają się pod stropem garażu, praktycznie nieograniczając przestrzeni w środku. Dzięki temu są bardziej funkcjonalne i pozwalają na bezkolizyjne użytkowanie wjazdu nawet wyższym samochodom.

Wszystkie oferowane przez nas bramy są dostępne w bogatej kolorystyce spójnej z systemami okiennymi.

bezpieczeństwo

Sterowanie to nieodłączny element nowoczesnej bramy. Oferowane przez nas produkty są wyposażone standardowo w napędy elektryczne oraz innowacyjne czujniki, które umożliwiają bezpieczny wjazd i wyjazd z garażu, dzięki stałemu monitorowaniu, czy w obrębie ruchu nie zostanie napotkana przeszkoda. To zapobiega m.in. uszkodzeniu karoserii samochodu. Dodatkowo sterowanie bramą może być skonfigurowane z systemem typu SmartHome, zarządzane przez aplikację mobilną, a także podłączone do akumulatora zapasowego, uruchamianego podczas ewentualnej przerwy w dostawie prądu. 

 

perfekcyjna termoizolacja

Bramy z panelami o wysokiej izolacyjności (wypełnione ociepleniem z piany poliuretanowej) doskonale chronią garaż przed zmiennymi temperaturami, co jest ważne zwłaszcza wtedy, kiedy  garaż znajduje się w bryle budynku mieszkalnego.

Wszystkie nasze bramy garażowe są badane i certyfikowane zgodnie z wysokimi wymogami normy europejskiej PN-EN 13241-1.

systemy przesuwne

Architektura otwarta i komfort użytkowania przestrzeni pełnej światła w bliskości z ogrodem i tarasem – to przewagi, które przemawiaja za zastosowaniem systemów drzwi przesuwnych w Twoim domu.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza