Oferta /
drzwi aluminiowe

drzwi aluminiowe

Drzwiowe systemy aluminione to bezkompromisowa jakość i design, który spełnia oczekiwania architektów i inwestorów. Wytrzymałe na odkształcenia i izolowane termicznie profile aluminiowe gwarantują nieograniczone możliwości projektowe, a co najważniejsze niezmienną trwałość na całe dekady użytkowania. 

Drzwi aluminiowe produkowane są z profili aluminiowych i izolowanych termicznie wypełnień panelowych z  aluminium. Warstwę ocieplenia stanowi pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości i niskiej przepuszczalności ciepła. Drzwi zachowują swoją szczelność dzięki systemowym uszczelkom EPDM i specjalnym odwodnieniom. 

trwałość i bezpieczeństwo

O trwałości drzwi aluminiowych stanowią nie tylko komponenty najwyższej jakości, zastosowane technologie, ale i precyzja na każdym etapie produkcji. Solidna konstrukcja sprawia, że potrafią skutecznie utrudnić włamanie, a dodatkowe wyposażenie takie jak specjalistyczne zamki zaopatrzone w wielopunktowe ryglowanie, wkładki antywłamaniowe, czy wzmocnione zawiasy powodują, że jest ono praktycznie niemożliwe.

modele klasyczne i nowoczesne

nowoczesny design

Produkowane przez nas drzwi aluminiowe dostępne są w najróżniejszych kolorach, kształtach i rodzajach wykończenia. Zawsze powstają na indywidualne zamówienie, a przez to są dopasowane na wymiar do potrzeb każdego budynku. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość i odporność na intensywne użytkowanie są idealne dla budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza