Oferta /
drzwi pvc

drzwi pvc

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne drzwi zewnętrzne wykonane na bazie dedykowanych rozwiązaniom drzwiowym profili PVC, które dzięki specjalnej wielokomorowej budowie zapewniają stabilną, odporną na odkształcenia konstrukcję. Bezpieczeństwo, które jest kluczowe w przypadku drzwi zewnętrznych zapewniają specjalistyczne systemy zabezpieczeń, zamków i rygli. 

Zalety drzwi PVC z oferty avante wynikają w dużej mierze z zastosowanych materiałów. Zarówno białe, jak i kolorowe wykończenie powierzchni drzwi wykonane z wypełnień drzwiowych wysokiej jakości jest odporne na działanie promieni UV i warunków atmosferycznych, co gwarantuje niezmienną funkcjonalność i piękno na wiele lat. 

bezpieczeństwo przede wszystkim

Wybierając nasze drzwi zewnętrzne masz pewność, że są to rozwiązania najwyższej jakości, które zapewniają nie tylko doskonałą termoizolację, ale stanowią element wpływający na bezpieczeństwo budynku. Możliwości wyposażenia drzwi w elementy poprawiające bezpieczeństwo jest wiele. Specjalistyczne zamki zaopatrzone w wielopunktowe ryglowanie, wkładki antywłamaniowe, odporne na próby manipulacji, automatyczne zamki, czy wzmocnione zawiasy.

modele klasyczne i nowoczesne

NL 11-S 456x756_0

design bez ograniczeń

Każde drzwi, które produkujemy powstają na indywidualne zamówienie. A to oznacza, że są dopasowane na wymiar do potrzeb każdego budynku i nie tylko. Wzór paneli wypełnieniowych, rodzaj i ilość przeszkleń, czy dostępna kolorystyka jest naprawdę ogromna. Twoje drzwi mogą być wykończone w identycznej kolorystyce, jak okna, lub każdym innym kolorze z palety RAL.

 

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza