Oferta /
elegant swiss

elegant swiss

Okna Elegant Swiss to rozwiązanie dedykowane rynkowi szwajcarskiemu (z charakterystycznymi przylgami w ramie o długości 47 mm). To również wyjątkowy design smukłych i prostych form oraz doskonałego wykończenia detali. Wyposażone w komponenty najwyższej jakości zapewniają komfortowe użytkowanie i spełniają najwyższe wymagania pod względem rozmiarów, izolacji cieplnej i akustycznej.

specyfikacja techniczna

współczynnik Uf*     0,94 W/m²K
grubość szklenia     do 48 mm
głębokość zabudowy     76 mm
technologia 6-komorowa

*dla okna referencyjnego 1230×1480 mm z szybą Ug = 0,5

podwyższone parametry statyczne konstrukcji zapewniają stabilność wymiarową i odporność na odkształcenia. Możliwość wklejania szyb w technologii STV stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcji okien.

komfortowe użytkowanie okien Elegant Swiss gwarantowane jest poprzez zastosowanie najwyższej jakości okuć i akcesoriów okiennych. Możliwość wyposażenia okien w różnego typu przesłony okienne czy moskitiery, chroniace przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń oraz inwazją owadów. 

w klasycznym wydaniu gwarantuje dobre stylistyczne dopasowanie do budynków tradycyjnych i nowoczesnych. Możliwość wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych od metalicznych, przez drewnopodobne do gładkich i strukturalnych kolorów imitujących aluminium.

kolorystyka

Zobacz w jakich kolorach mogą być Twoje nowe okna. Aby powiększyć najedź kursorem i kliknij w wybrany kolor. Pamiętaj, że kolory, które widzisz mogą się różnić od rzeczywistych ze względu na ustawienia wyświetlania monitora.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza