Oferta /
grando

grando

Doskonała konstrukcja systemu Grando sprawia, że nawet bardzo duże skrzydła dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły. Nieograniczone przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

specyfikacja techniczna

Uf złożenia rama/skrzydło     1,5 W/m²K
grubość szklenia     do 48 mm
głębokość zabudowy     190 mm
okucia GU

drzwi podnośno-przesuwne Grando to innowacyjna konstrukcja części stałej oraz wąskie skrzydło gwarantujące idealne doświetlenie wnętrza.

komfortowe użytkowanie drzwi przesuwnych Grando gwarantowane jest poprzez zastosowanie najwyższej jakości okuć Roto Patio Inowa, które zapewniają płynne i bezwysiłkowe przesuwnaie skrzydła. 

doskonałe stylistyczne dopasowanie do budynków tradycyjnych i nowoczesnych. Możliwość wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych od metalicznych, przez drewnopodobne do gładkich i strukturalnych kolorów imitujących aluminium.

kolorystyka

Zobacz w jakich kolorach mogą być Twoje nowe okna. Aby powiększyć najedź kursorem i kliknij w wybrany kolor. Pamiętaj, że kolory, które widzisz mogą się różnić od rzeczywistych ze względu na ustawienia wyświetlania monitora.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza