Oferta /
HST 476

HST 476

HST 476 to nowa odsłona znanego i sprawdzonego systemu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na dobre parametry użytkowe i izolacyjne. Łatwą, komfortową i niezawodną obsługę zapewniają okucia najwyższej jakości dostosowane do nawet bardzo ciężkich skrzydeł.

specyfikacja techniczna

Uf do     1,3 W/m²K
grubość szklenia     do 48 mm
głębokość zabudowy     175 mm
okucia Siegenia

możliwość tworzenia ogromnych konstrukcji (do 6 metrów) przesuwających się bez żadnego wysiłku. W czasie obrotu klamki skrzydła unoszą się nad ościeżnicę i dopiero wtedy możliwe jest ich przesuwanie – dzięki temu drzwi są niezwykle odporne na włamanie (przesunięcie opuszczonego skrzydła jest praktycznie niemożliwe). 

możliwość dodatkowego wyposażenia w napęd elektryczny sterowany pilotem, co daje wygodę i wyjątkowy komfort użytkowania. Budowa profili pozwala na niemal całkowite wpuszczenie ościeżnicy w posadzkę ułatwiając przejazd przez drzwi np. wózkiem inwalidzkim.

doskonałe stylistyczne dopasowanie do budynków tradycyjnych i nowoczesnych. Możliwość wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych od metalicznych, przez drewnopodobne do gładkich i strukturalnych kolorów imitujących aluminium.

kolorystyka

Zobacz w jakich kolorach mogą być Twoje nowe okna. Aby powiększyć najedź kursorem i kliknij w wybrany kolor. Pamiętaj, że kolory, które widzisz mogą się różnić od rzeczywistych ze względu na ustawienia wyświetlania monitora.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza