Oferta /
HST evolutionDrive

HST evolutionDrive

Duże przeszklenia zapewniają nie tylko piękny, panoramiczny widok, ale i dostarczają dużą ilość światła dziennego świetnie doświetlając pomieszczenia. Konstrukcja drzwi HST evolutionDrive jest tak zaprojektowana, aby gwarantowała optymalną stabilność, umożliwiała zastosowanie dużych gabarytów szyb oraz dawała możliwość wyboru jednego z kilku schematów komfortowej obsługi.

specyfikacja techniczna

Uf do     1,3 W/m²K
grubość szklenia     do 48 mm
głębokość zabudowy     194 mm
okucia Siegenia

drzwi podnośno-przesuwne HST evolutionDrive to możliwość wykonania konstrukcji wielkogabarytowych o rozmiarach nawet do 6500 x 2700 mm. System uszczelek, z dodatkową w części środkowej, gwarantuje efektywną izolację cieplną.

komfortowe użytkowanie gwarantowane jest poprzez zastosowanie najwyższej jakości okuć Siegenia, które zapewniają płynne i bezwysiłkowe przesuwnaie skrzydła. 

doskonałe stylistyczne dopasowanie do budynków tradycyjnych i nowoczesnych. Możliwość wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych od metalicznych, przez drewnopodobne do gładkich i strukturalnych kolorów imitujących aluminium.

kolorystyka

Zobacz w jakich kolorach mogą być Twoje nowe okna. Aby powiększyć najedź kursorem i kliknij w wybrany kolor. Pamiętaj, że kolory, które widzisz mogą się różnić od rzeczywistych ze względu na ustawienia wyświetlania monitora.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza