Oferta /
integro

integro

Doskonała izolacja termiczna systemu Integro jest rezultatem prac badawczych i rozwojowych. Wyniki mówią same za siebie. Liczne wyliczenia dowiodły osiągnięcia znakomitych parametrów izolacji termicznej -Uf = 0,92 W/m²K przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych i tym samym spełnienie standardu pasywnego. Dzięki doskonałym właściwościom statycznym, system Integro  doskonale nadaje się do konstruowania dużych elementów okiennych, między innymi dzięki zastosowaniu technologii klejenia na sucho STV®.

specyfikacja techniczna

współczynnik Uf     0,96 W/m²K
grubość szklenia     do 48 mm
głębokość zabudowy     82,5 mm
technologia 6-komorowa

podwyższone parametry statyczne konstrukcji zapewniają stabilność wymiarową i odporność na odkształcenia. Możliwość wklejania szyb w technologii STV stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcji okien.

komfortowe użytkowanie okien Integro gwarantowane jest poprzez zastosowanie najwyższej jakości okuć i akcesoriów okiennych. Możliwość wyposażenia okien w różnego typu przesłony okienne czy moskitiery, chroniace przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń oraz inwazją owadów. 

w klasycznym wydaniu gwarantuje dobre stylistyczne dopasowanie do budynków tradycyjnych i nowoczesnych. Możliwość wyboru spośród wielu wersji kolorystycznych od metalicznych, przez drewnopodobne do gładkich i strukturalnych kolorów imitujących aluminium.

kolorystyka

Zobacz w jakich kolorach mogą być Twoje nowe okna. Aby powiększyć najedź kursorem i kliknij w wybrany kolor. Pamiętaj, że kolory, które widzisz mogą się różnić od rzeczywistych ze względu na ustawienia wyświetlania monitora.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza