Oferta /
moskitiery

moskitiery

Moskitiery okienne to przesłony z siatki montowane na oknach lub drzwiach, które zabezpieczają wnętrza przed owadami, ale także ograniczają dostawanie się zanieczyszczeń i pyłków, co jest szczególnie istotne dla osób z  alergików. Moskitiery są produkowane na wymiar i można je dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do kolorystyki okien.

moskitiery ramkowe

Najważniejszą zaletą moskitier ramkowych jest to, że można jej zamontować, czy wymienić na zamontowanych już oknach bez żadnej ingerencji w bryłę budynku w dowolnym momencie. Ramka moskitiery jest montowana do ramy okiennej, a wszystkie jej wykonane są z malowanego proszkowo aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje jej trwałość na wiele lat. 

zintegrowane z roletą

Moskitiery zintegrowane z roletami okiennymi to funkcjonalne rozwiązanie. Moskitiera chowa się w skrzynce roletowej i może być sterowana ręcznie lub elektrycznie, tak jak cała roleta. W okresie zimowym można ją całkowicie schować w skrzynce roletowej, a swobodne sterowanie i podnoszenie ułatwia np. mycie okien. 

 

do koloru, do wyboru

Wszystkie rolety, jakie oferujemy, niezależnie od typu montażu dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Pancerze i prowadnice rolet dopasowane są do oferty kolorystycznej systemów okiennych, tak aby tworzyły spójną i estetyczną całość. 

Rolety moga być również wyposażone w napędy elektryczne oraz sprzężone z inteligentnym sterowaniem typu SmartHome.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza