Oferta /
żaluzje fasadowe

żaluzje fasadowe

nadają budynkowi wyjątkowego charakteru. Nowoczesny design jest w tym produkcie połączony z funkcjonalnością, której nie mają tradycyjne rolety zewnętrzne. Dzięki możliwości dowolnego sterowania położeniem lamel możemy bardzo dokładnie ustawić ilość światła, która w danym momencie jest dla nas najbardziej komfortowa, bez konieczności całkowitego zaciemniania całego pomieszczenia. 

nowoczesna fasada

Modernistyczna i nowoczesna linia, która jest charakterystyczna dla żaluzji fasadowych jest tą cechą, która sprawia, że to rozwiązanie znajduje zastosowanie w coraz większej ilości nowobudowanych i rewitalizowanych obiektów indywidualnych i instytucjonalnych.

Doskonała kontrola poziomu nasłonecznienia to nie jedyne zalety żaluzji fasadowych. Równie ważne jest ich wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz lekka i prosta konstrukcja, która umożliwia montaż skrzynki żaluzji podtynkowo.

trwałość i niezawodność

Aluminiowe lamele, dostępne w różnych szerokościach i powierzchniach wykończenia oraz specjalne prowadnice wykonane są ze specjalnych materiałów, które nie poddają się negatywnemu wpływowi warunków atmosferycznych.  

Żaluzje mogą być również wyposażone w napędy elektryczne oraz sprzężone z inteligentnym sterowaniem typu SmartHome i zaprogramowane tak, aby w ciągu doby zapewniać maksymalny komfort w domu, w tym także obniżenie poziomu hałasu.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza