Oferta /
rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne

Okna wyposażone w rolety zapewniają nie tylko prywatność i poczucie intymności, ale również stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się w lecie pomieszczeń oraz wychładzaniem zimą. W zależności od możliwości montażowych i osobistych preferencji możesz wybrać z naszej oferty rolety nadstawne, podtynkowe, jak i adaptacyjne. 

doskonała izolacja

Rolety nadstawne to najcieplejsze rozwiązanie, skrzynka roletowa  montowana jest na ramie okna i wraz z nią osadzana w murze. W związku z taką konstrukcją zastowanie tego typu rolet powinno być przewidziane na etapie projektowania budynku, ponieważ wymaga powiększenia wymiarów otworu okiennego o wysokość skrzynki roletowej.

w warstwie ocieplenia

Rolety podtynkowe również są niewidoczne na elewacji, ale mają zupełnie inną konstrukcję. Skrzynka roletowa montowana jest przed oknem, do konstrukcji ściany. Ich montaż także powinien być przewidziany w trakcie projektowania obiektu, ponieważ wymagają zastosowania nadproża typu “L”. Skrzynka rolety podtynkowej jest wyposażona w specjalną warstwę izolacyjną, aby nie generować powstawania mostków cieplnych. 

dopasowane do możliwości

Montowane na wykończonie ścianie budynku, czyli na tynku rolety adaptacyjne są możliwe do zastosowania praktycznie w każdym przypadku. Zastane okna, czy ich wymiana nie stanowią problemu. Skrzynki roletowe instalowane są na ocieplonej fasadzie, więc nie obniżają izolacyjności przegrody. Łatwy dostęp do wnętrza skrzynki w przypadku serwisu jest możliwy przez klapę rewizyjną na zewnątrz budynku.

do koloru, do wyboru

Wszystkie rolety, jakie oferujemy, niezależnie od typu montażu dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Pancerze i prowadnice rolet dopasowane są do oferty kolorystycznej systemów okiennych, tak aby tworzyły spójną i estetyczną całość. 

Rolety moga być również wyposażone w napędy elektryczne oraz sprzężone z inteligentnym sterowaniem typu SmartHome.

czekamy na Twoje pytania

Zadzwoń do nas: +48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza

Zadzwoń do nas:
+48 55 888 0 222
lub napisz wiadomość używając formularza